Chocolate and Vanilla Ice Cream USB Flash Drive
- Regular price
- $13.99 USD
- Sale price
- $13.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- /per
For lovers of sweets and chocolate is here a must have for you: a USB flash drive with ice cream and chocolate design. When the world gives you bitterness, you surround yourself with sweet, sugary treats and look at what has always been sweet in your life.
You can use the Chocolate and Vanilla Ice Cream USB Flash Drive for storing your favorite photos, movies, music, documents, videos, programs and more. The ice cream, biscuit and chocolate designed USB pen drives are compatible for Windows 7/8/10/Vista/XP/Unix/2000/ME/NT Linux/Mac OS, and compatible with USB 2.0 and 1.0.
On closer inspection, this silicone USB drive has a such a realistic design that it might even confuse the ants in the kitchen. You can choose from 4,8,16 and 32 Gb capacity of sweetness.
Gift-Feed.com is the best online shop for personalized gifts.
In This Website Gift-Feed.com We Utilize Some Affiliate Links Which May Generate A Small Commission From Clicks That Result In A Purchase Without Any Extra Cost To You. For More Information Please Refer The ABOUT US Page.
Inventory Last Updated: Oct 02, 2023
If you liked this post please support us by sharing it on Facebook, Tweet it and pin it on Pinterest !!
YOU MAY ALSO WANT TO SPLURGE ON
-
-
- Regular price
- $16.99 USD
- Sale price
- $16.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- /per
Sale Sold out - READ MORE Translation missing: en.READ MORE
-
-
-
- Regular price
- $69.95 USD
- Sale price
- $69.95 USD
- Regular price
-
- Unit price
- /per
Sale Sold out - READ MORE Translation missing: en.READ MORE
-
-
-
- Regular price
- $5,000.00 USD
- Sale price
- $5,000.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- /per
Sale Sold out - READ MORE Translation missing: en.READ MORE
-
-
-
- Regular price
- $19.95 USD
- Sale price
- $19.95 USD
- Regular price
-
- Unit price
- /per
Sale Sold out - READ MORE Translation missing: en.READ MORE
-
-
-
- Regular price
- $26.99 USD
- Sale price
- $26.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- /per
Sale Sold out - READ MORE Translation missing: en.READ MORE
-
-
-
- Regular price
- $20.00 USD
- Sale price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- /per
Sale Sold out - READ MORE Translation missing: en.READ MORE
-
-
-
- Regular price
- $19.99 USD
- Sale price
- $19.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- /per
Sale Sold out - READ MORE Translation missing: en.READ MORE
-
-
-
- Regular price
- $95.99 USD
- Sale price
- $95.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- /per
Sale Sold out - READ MORE Translation missing: en.READ MORE
-
-
-
- Regular price
- $15.97 USD
- Sale price
- $15.97 USD
- Regular price
-
- Unit price
- /per
Sale Sold out - READ MORE Translation missing: en.READ MORE
-
-
-
- Regular price
- $950.00 USD
- Sale price
- $950.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- /per
Sale Sold out - READ MORE Translation missing: en.READ MORE
-
-
-
- Regular price
- $33.99 USD
- Sale price
- $33.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- /per
Sale Sold out - READ MORE Translation missing: en.READ MORE
-
-
-
- Regular price
- $69.00 USD
- Sale price
- $69.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- /per
Sale Sold out - READ MORE Translation missing: en.READ MORE
-